Strona główna » Regulamin

Regulamin

UWAGA - PRZERWA W NADAWANIU PRZESYŁEK OD 30.09 DO 15.10
ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.


REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO BESTMILITARY

$1

Usługodawcą w sklepie internetowym o adresie elektronicznym www.bestmilitary.pl jest firma FHU BESTMILITARY z siedzibą w Olszynie, przy ul. Poprzecznej, numer NIP: 7393048609

$2

Kontakt ze sklepem możliwy jest poprzez adres email sklep@bestmilitary.pl lub formularz kontaktowy na stronie.

$3

Przedmiotem świadczenia usług jest umowa kupna-sprzedaży.

$4

Informacje handlowe zamieszczone na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC, lecz są zaproszeniem do składania ofert.

$5

Koszt wydania i odebrania rzeczy ponosi Klient.

$6

Warunkiem technicznym wymaganym do korzystania z usług jest dostęp przez Usługobiorcę do komputera, przeglądarki internetowej oraz dostępu do internetu.

$7

Konsument w ciągu 10 dni może odstąpić od umowy licząc od dnia wydania rzeczy. Warunek to poprawnie wypełnione OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY do pobrania w tym miejscu

$8

Procedura gwarancyjna zawarta jest w karcie gwarancyjnej producenta. Jeżeli taka nie istnieje w trybie niezgodności towaru z umową klientowi przysługuje 2 lata na reklamowanie zakupionego towaru. Miejscem składania reklamacji w takim jest siedziba firmy wymieniona w $1. Koszt wysyłki reklamowanego towaru leży zawsze po stronie konsumenta. Nie odbieramy paczek za pobraniem.

$9

Warunkiem zawarcia umowy jest przesłanie przez Oferenta oferty kupna towarów za pomocą formularza na stronie sklepu, e-maila lub telefonu i jej przyjęcie przez sklep internetowy.

$10

Klient jest zobowiązany do zapłaty ceny w momencie odbioru towaru lub w formie przedpłaty na konto bankowe sklepu.

$11

Cena jest wiążąca obie strony w momencie złożenia zamówienia. Cena produktu nie zawiera kosztów przesyłki. termin realizacji zamówienia wynosi 2 dni robocze, nie dłużej jednak niż dni 30.

$12

Za zwłokę z odebraniem sprzedawca obciąży klienta kosztami przechowania towaru w wysokości 10 pln za każdy dzień zwłoki.

$13

Sklep zastrzega, że może nie przyjąć oferty kupna bez podania przyczyn.

$14

Dane osobowe są chronione i przetwarzane w celu i w zakresie określonym w Ustawie z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych” (Dz.U. Nr 133 poz. 883)

$15

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosuje się przepisy KC i innych ustaw.

Pozostałe kwestie reguluje Kodeks Cywilny oraz dobre chęci.
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu